Zaznacz stronę

Listwa przysufitowa

Zapraszamy!

Zadzwoń 668-000-546

lub napisz sklep@sztukatura.pl

Listwa przysufitowa

Listwa dekoracyjna przysufitowa

Listwa do sufitu

Przysufitowe listwy

Przysufitową listwę
Listwa do sufitu

Ten niezwykle prosty w montażu element dekoracyjny, z każdym rokiem zyskuje coraz większą popularność. Nie tylko ze względu na przystępną dla każdej kieszeni cenę, ale również ze względu na prosty montaż i szeroki wachlarz przeróżnych wariacji listew przysufitowych. Od prostych, delikatnych, idealnie nadających się do biurowych lub modernistycznych wnętrz, aż po listwy przysufitowe pełne różnych niezwykłych zdobień, żłobień, idealnie wkomponowujących się w bardziej klasyczną przestrzeń. Listwy przysufitowe to rewelacyjne rozwiązanie nie tylko dla domu – kuchni, sypialni, salonu… Ale również dla lokali użytkowych, restauracji, dworków, pałaców, hoteli i innych przestrzeni. Jest to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto chce tchnąć trochę luksusu do swojego wnętrza.

W naszej ofercie znajdą Państwo szereg różnych modeli i rodzajów listew przysufitowych. Nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie, a sztab naszych doświadczonych pracowników z pewnością pomoże dobrać najlepsze rozwiązanie do naszego wnętrza.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu. W swojej ofercie posiadamy również listwy przypodłogowe, listwy zakrywające karnisze, panele ścienne 3D, panele ścienne MDF oraz wiele innych produktów z zakresu sztukaterii wnętrz.

Listwa przysufitowa

Listwa przysufitowa