Zaznacz stronę

Panel ścienny PCV montaż

Zapraszamy!

Zadzwoń 668-000-546

lub napisz sklep@sztukatura.pl

Panel ścienny PCV montaż

Panel na ścianę PCV montaż

Panel do ściany PCV montaż

Panel ścienny PCV do montażu

Panel ścienny PCV do zamontowania
Panel na ścianę PCV do montażu

Jeśli nie wiesz, jaki element dekoracji wewnętrznej będzie najlepszy dla twojej przestrzeni, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą paneli ściennych PCV! 

Panele ścienne PCV są niezwykle proste w montażu, dzięki lekkiej i poręcznej konstrukcji. Najczęściej montowane są w kuchni, ze względu na wodoodporność i możliwość szybkiego wyczyszczenia paneli ściennych PCV. W końcu, dużo łatwiej je wyczyścić niż ścianę osmoloną tłuszczem i innymi konsekwencjami gotowania. Mimo, że panele PCV są najbardziej przydatnym elementem dekoracyjnym do kuchni, są też coraz częściej stosowane w pozostałych pomieszczeniach. Dzięki bogatej ofercie wzorów, każdy znajdzie coś dla siebie. Wzory w cegłę, drzewo z przeróżnych zakątków świata, kamienie, zwykła, płyta, jak i kamienie szlachetne. Różne rodzaje cegieł, od klasycznych, po pozorowane na stare i zniszczone, przez białą cegłę. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą wzorów. 

Panele ścienne PCV to krzyk ostatniej mody. Coraz częściej architekto stawiają właśnie na ten rodzaj wykończeniowy do wnętrz. Jeśli masz jakieś wątpliwości bądź pytania, zapraszamy serdecznie do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Z przyjemnością odpowiemy na każde nurtujące cię pytanie i doradzimy w zakresie sztukaterii wnętrz.

Panel ścienny PCV montaż

Panel ścienny PCV montaż