Zaznacz stronę

Rozety

Zapraszamy!

Zadzwoń 668-000-546

lub napisz sklep@sztukatura.pl

Rozety

Rozety dekoracyjne

Rozety ścienne

Rozety ornament

Rozety ozdoba
Ozdobne rozety

Jeśli ostatnio w twoim domu pojawiły się dyskusje na temat nadania wnętrzu atrakcyjniejszego wyglądu, w naszym sklepie znajdziesz wszystko to, czego szukasz.
Jednym z produktów w ofercie naszego sklepu, jest rozeta. Element dekoracyjny o niespotykanej wielofunkcyjności. Rozeta swoją nazwę oraz zdobienia wzięła z ornamentu architektonicznego stylizowanego na kształt rozwiniętej róży. Ten urozmaicający wnętrze element świetnie sprawdzi się jako element maskujący nierówności czy wszelakiej maści niedoskonałości na ścianie twojego mieszkania. Dzięki rozecie stworzysz niezwykle atrakcyjne i kreatywne dekoracje ścienne.
Rozety, które oferujemy naszym klientom, są wykonane z bardzo trwałego materiału, a równocześnie lekkiego poliuretanu.

Rozety można stosować z powodzeniem we wnętrzach różnego typu. Wyglądają nie tylko atrakcyjnie, ale również nadają wnętrzu nadzwyczajnej elegancji i luksusu. Na pewno jako element lokalu, restauracji, dworku czy hotelu, znacząco podniesie jego prestiż. Szeroka gama wzorów oferowana przez naszą firmę sprawi, że bez problemu będą Państwo mogli dobrać idealny design do wybranej przestrzeni.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści z pewnością pomogą Państwu w wyborze. Doradzą oraz poinformują o całej procedurze montowania.

Rozety

Rozety