Zaznacz stronę

Listwy styropianowe

Zapraszamy!

Zadzwoń 668-000-546

lub napisz sklep@sztukatura.pl

Listwy styropianowe

Listwa styropianowa

Listwa ze styropianu

Listwy wykonane ze styropianu

Listwy styropian
Listwa wykonana ze styropianu

Listwy dekoracyjne to jeden z bardziej popularnych produktów podczas remontowania przestrzeni, czy to domu, mieszkania, restauracji, biura czy innego lokalu. Ilość przeróżnych wariacji, kształtów i zastosowania, sprawia, że każdy znajdzie w tym dziale coś dla siebie, by wykończyć i udekorować wnętrze. Przy sufitowe, podsufitowe,
Listwy dekoracyjne, są wykonane z różnych tworzyw — jednym z nich jest styropian. Obecnie sztukaterie ze styropianu są jednymi z najmodniejszych sposobów urozmaicania wnętrz. Dodają przestrzeni wręcz dworskiego klimatu. Jeśli. Więc chcemy nadać przestrzeni nieco luksusu, to będzie doskonały wybór. Listwy styropianowe nadają się zarówno do nowoczesnej, jak i klasycznej przestrzeni.
Montowanie styropianowych listew jest niezwykle proste, co zawdzięczają również niebywałej lekkości. Każdy, bez pomocy specjalisty będzie mógł z łatwością ułożyć i obrobić styropianowe listwy według własnej fantazji. Stworzyć finezyjne, oryginalne i wyjątkowe kształty, na długo cieszące oko. Zwykle w momencie zakupu, listwy styropianowe są białe. Po przymocowaniu do ściany i odczekaniu, aż klej wyschnie – można je przemalować na dowolny, wybrany kolor.

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele rodzajów listew ze styropianu, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Listwy styropianowe

Listwy styropianowe