Zaznacz stronę

Listwa przypodłogowa wymiary

Zapraszamy!

Zadzwoń 668-000-546

lub napisz sklep@sztukatura.pl

Listwa przypodłogowa wymiary

Listwą przypodłogową wymiary

Listwy przypodłogowe wymiary

Listwa przypodłogowa jakie wymiary

Listwa przypodłogowa wysokość
Listwa przypodłogowa wielkość

Sztukateria wnętrz, to dekoracje do pomieszczeń, które pozwolą nam w prosty sposób wykończyć naszą przestrzeń. Wśród elementów dekoracyjnych do wnętrza, można między innymi znaleźć panele ścienne, listwy przysufitowe, maskownice do karniszy czy – listwy przypodłogowe.

Listwy przypodłogowe, są to niewielkiej szerokości, podłużne elementy do mocowania na styku podłogi z sufitem. Listwy przypodłogowe posiadają różne wymiary, wysokie, niskie, szersze, węższe, gładkie, z żłobieniami. Dzięki szerokiej ofercie, cieszy się to rozwiązanie dużą popularnością zarówno wśród naszych klientów biznesowych jak i indywidualnych. Listwy przypodłogowe pomogą optycznie powiększyć pomieszczenie i sprawić, aby wydawało się bardziej ‘czyste’ i uporządkowane. Listwę przypodłogową po zamontowaniu można przemalować na dowolny kolor. 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu, oprócz listew przypodłogowych, posiadamy w swojej ofercie również inne elementy dekoracyjne do wnętrz. Jeśli zaś nie wiesz, który element sztukaterii wnętrz jest dla ciebie, nasi profesjonalni fachowcy z przyjemnością pomogą podjąć decyzję oraz udzielą wszystkich wskazówek w kwestii montowania, malowania czy dbania o dany produkt.

Listwa przypodłogowa wymiary

Listwa przypodłogowa wymiary