Zaznacz stronę

Sztukateria LED

Zapraszamy!

Zadzwoń 668-000-546

lub napisz sklep@sztukatura.pl

Sztukateria LED

Sztukateria na ścianę LED

Sztukateria na podłogę LED

Sztukateria wnętrz LED

Sztukateria do wnętrz LED
Sztukateria ozdobna LED

Odkąd tylko wynaleziono oświetlenie, odgrywało ono bardzo ważną rolę w naszym codziennym życiu. Porządne oświetlenie niezwykle ułatwia nam normalne funkcjonowanie, w końcu dzięki temu bez problemu możemy ‘widzieć w nocy’. Jeśli jednak znudziły Ci się proste lampki, które zabierają za dużo miejsca, postaw na listwy oświetleniowe LEDowe! To obecnie, jedno z bardziej popularnych rozwiązań w kwestii oświetlenia domu z zakresu sztukaterii. Tak naprawdę, można je zamontować wszędzie. W końcu, odpowiednie oświetlenie potrafi sprawić naprawdę, prawdziwe cuda. Tchnąć do pomieszczenia magicznego klimatu. Dzięki światłu, przestrzeń wydaje się być bardziej przytulna i przyjemna.

Listwy LEDowe można zamontować praktycznie wszędzie. Za listwą maskującą karnisze, przy listwach przypodłogowych, listwach przysufitowych. Taśmy LED można zamontować przy biurku, na ścianie, tak naprawdę można je zamontować wszędzie, gdzie tylko będziemy chcieli. 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu. Oprócz listew oświetleniowych LEDowych, posiadamy również listwy przypodłogowe, listwy maskujące karnisze, listwy przysufitowe, pilastry, rozety, panele ścienne. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Sztukateria LEDowa

Sztukateria LEDowa