Zaznacz stronę

Listwy sufitowe

Zapraszamy!

Zadzwoń 668-000-546

lub napisz sklep@sztukatura.pl

Listwy sufitowe

Listwy na sufit

Listwy do powieszenia na sufit

Listwy do sufitu

Sufit listwa
Listwa do sufitu

Jeśli nie wiesz, jak urozmaicić nudne wykończenia przy suficie, ukryć zabrudzenia bądź też sprawić, żeby pomieszczenie było jeszcze atrakcyjniejsze i bardziej luksusowe, z pomocą idą listwy sufitowe!

Listwy przysufitowe ostatnimi czasy stają się coraz bardziej popularnym i atrakcyjnym elementem sztukaterii wnętrz. Ten rodzaj dekoracji świetnie sprawdzi się przy łączeniu ścian z sufitem, nada wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. To idealne połączenie pomiędzy sufitem a ścianą pozostawia również miejsce, by zamontować oświetlenie LEDowe, dzięki czemu przysufitowe listwy nie będą jedynie pełnić funkcję dekoracji, ale również oświetlenia pomieszczenia.
W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko listwy przysufitowe ozdobione ornamentami, ale również i bardziej nowoczesne, prostsze modele. Niezależnie od tego, jak Wasze wnętrze jest umeblowane ani czy listwa będzie zamontowana w biurze, dworku, restauracji, lokalu użytkowym czy domu — napewno Państwo znajdą odpowiednią listwę sufitową dla siebie.
W wyborze odpowiedniego produktu pomogą nasi pracownicy, którzy nie tylko dokładnie poinstruują w kwestii samego doboru, ale również udzielą odpowiednich porad w kontekście montowania, wytrzymałości, dostępnych materiałów, z którego są wykonane (oraz różnicy pomiędzy poszczególnymi) czy odpowiedzą na inne, nurtujące Państwa pytania.

Listwy sufitowe

Listwy sufitowe