Zaznacz stronę

Tapicerowany panel ścienny

Zapraszamy!

Zadzwoń 668-000-546

lub napisz sklep@sztukatura.pl

Tapicerowany panel ścienny

Panel na ścianę tapicerowany

Panel do ściany tapicerka

Panel ścienny do tapicerowania

Panel ścienny do tapicerki
Panel na ścianę tapicerowany

Jeśli nie wiesz, jaki element dekoracji wewnętrznej będzie najlepszy dla twojej przestrzeni, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą paneli ściennych tapicerowanych! 

Panele ścienne tapicerowane są niezwykle proste w montażu, dzięki lekkiej i poręcznej konstrukcji. Najczęściej montowane są w salonie, ze względu na to, że wprowadzają tam przyjemną atmosferę i możliwość szybkiego wyczyszczenia paneli ściennych tapicerowanych. Mimo, że panele tapicerowane są najbardziej przydatnym elementem dekoracyjnym do salonu, są też coraz częściej stosowane w pozostałych pomieszczeniach. Dzięki bogatej ofercie wzorów, każdy znajdzie coś dla siebie. Wzory w cegłę, drzewo z przeróżnych zakątków świata, kamienie, zwykła, płyta, jak i kamienie szlachetne. Różne rodzaje cegieł, od klasycznych, po pozorowane na stare i zniszczone, przez białą cegłę. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą wzorów. 

Panele ścienne tapicerowane to krzyk ostatniej mody. Coraz częściej architekto stawiają właśnie na ten rodzaj wykończeniowy do wnętrz. Jeśli masz jakieś wątpliwości bądź pytania, zapraszamy serdecznie do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Z przyjemnością odpowiemy na każde nurtujące cię pytanie i doradzimy w zakresie sztukaterii wnętrz.

Tapicerowany panel ścienny

Tapicerowany panel ścienny