Zaznacz stronę

Szyny sufitowe

Zapraszamy!

Zadzwoń 668-000-546

lub napisz sklep@sztukatura.pl

Szyny sufitowe

Szyny na ścianę

Karniszowi szyny

Szyny ma sufit

Szyny ścienne
Szyny do ściany

Jeśli już nie możesz patrzeć na karnisze bądź szukasz nowoczesnego rozwiązania do swojego wnętrza — szyny sufitowe będą idealnym rozwiązaniem. Pomogą odmienić pomieszczenie, pozwolą zawiesić firany i zasłony nawet przy nietypowych oknach oraz nadadzą nowoczesnego stylu twojej przestrzeni.

Szyna sufitowa jest ostatnio coraz bardziej popularnym i innowacyjnym rozwiązaniem, w zastępstwie za zwykłe karnisze. Dzięki szynie sufitowej możesz w minimalistyczny, modernistyczny sposób zmienić aranżację okna. Te montowane do sufitu szyny, idealnie dopasują się do ścian, nawet tych najbardziej krzywych i narożnych ścianach.
Doskonale nadają się zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Pasują właściwie, do każdej przestrzeni.
Prosta w montażu, z niezwykle trwałych materiałów, które pomagają zachować idealny stan szyn sufitowych przez wiele lat. Szyny sufitowe zakupione w naszym sklepie, to gwarancja trwałości, odporności na wilgoć i uszkodzenia. Utrzymują one, nawet duże obciążenia tkanin, więc nawet grube zasłony nie są dla nich wyzwaniem.
Szyny sufitowe to lekka konstrukcja, prosty montaż i obszerny wybór, dzięki któremu dobierzemy szyby sufitowe nawet do najbardziej nietypowego wnętrza.

Szyny sufitowe

Szyny sufitowe