Zaznacz stronę

Szyna sufitowa z osłoną

Zapraszamy!

Zadzwoń 668-000-546

lub napisz sklep@sztukatura.pl

Szyna sufitowa z osłoną

Szyny sufitowe z osłoną

Szynami sufitowymi z osłoną

Szyną sufitową z osłoną

Szynami na sufit z osłoną
Szyna na sufit z osłoną

Ciężkie, masywne karnisze spędzają ci sen z powiek? Chciałbyś/Chciałabyś coś zmienić w wystroju swojego wnętrza, tak by zapierało dech w piersiach, stało się przytulnym miejscem spędzania czasu i relaksu, ale nie wiesz do końca jak to zrobić? 

Świetnie w tym przypadku sprawdzi się szyna sufitowa z osłoną. To produkt, który jest w obecnych czasach bardzo często wykorzystywany przy aranżacji nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz. W naszym sklepie, znajdziesz szyny sufitowe aluminiowe jednotorowe lub dwutorowe. Kiedy chcemy zachować firanki i zasłony, będzie to najlepsza alternatywa. Dodatkowo, szyny sufitowe z osłoną można montować nawet przy bardzo wysokich oknach, dzięki czemu nie tylko będą idealne dla wnętrza domu, ale również świetnie się sprawdzą czy aranżacji pomieszczeń biurowych, restauracji, sal konferencyjnych, salonów medycyny estetycznej, salonów fryzjerskich, hoteli i dworków.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu, oprócz szyn sufitowych z osłoną, znajdą tu Państwo również inne motywy do dekoracji wnętrz jak między innymi: panele ścienne 3D, panele ścienne MDF, panele ścienne PCV, listwy oświetleniowe LED, listwy przypodłogowe oraz listwy przysufitowe.

Szyna sufitowa z osłoną

Szyna sufitowa z osłoną