Zaznacz stronę

Schowany karnisz

Zapraszamy!

Zadzwoń 668-000-546

lub napisz sklep@sztukatura.pl

Schowany karnisz

Schowanie karnisza

Ukryty karnisz

Zamaskowany karnisz

Zakryty karnisz
Ukrycie karnisza

Nie wiesz jak urozmaicić swoją przestrzeń, tak by zapierało dech w piersiach wśród twoich bliskich? Albo, jak zamaskować ciężkie karnisze w prosty i szybki sposób?

Dobrym rozwiązaniem będzie niezwykle popularna dziedzina sztukaterii wnętrz, jaką są schowanie karniszy za pomocą listwy maskującej karnisze. Jest to bardzo modny i niezwykle atrakcyjny produkt do wykończenia wybranego przez ciebie pomieszczenia. Listwy maskujące karnisze sprawią, że twoja przestrzeń będzie optycznie większa i na pewno, bardziej uporządkowana. Miejsce przy suficie a oknie będzie wydawało się czystsze. W naszym sklepie znajdą Państwo ogromną ofertę listew podłogowych do schowania karniszy. Jest to nie tylko nowoczesna forma aranżacja wnętrz, ale również dzięki trwałemu materiałowi, jest to produkt który będzie dzielnie służyć przez długie lata. Dzięki temu, że produkt jest stosunkowo lekki, montaż jest prosty. Dodatkowo istnieje możliwość zamontowania listew oświetleniowych LED pod listwy maskujące karnisze. Dzięki temu nie tylko zakryje karnisze, ale również będzie dodatkowym źródłem oświetlenia.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości na kontakt mailowy sklep@sztukatura.pl bądź numer telefoniczny 668-000-546.

Schowany karnisz

Schowany karnisz