Zaznacz stronę

Listwy przypodłogowe długość

Zapraszamy!

Zadzwoń 668-000-546

lub napisz sklep@sztukatura.pl

Listwy przypodłogowe długość

Listwa przypodłogowa długość

Listwą przypodłogową długość

Listwami przypodłogowymi długość

Listwom przypodłogową długość
Listewki przypodłogowe długość

Jeśli twoje wnętrze wydaje ci się szare, ponure, nieprzyjemne i zbyt nudne… Przed nową jedne z popularniejszych rozwiązań twojego problemu – listwy przypodłogowe!

Listwy przypodłogowe montuje się na styku podłogi z sufitem i jest to rewelacyjne zastosowanie, gdy chcemy optycznie powiększyć swoje pomieszczenie i nadać mu wizualne większej czystości i luksusu. To bardzo popularny środek do dekorowania wnętrz nie tylko dla klientów indywidualnych, ale i biznesowych. Listwy przypodłogowe, które posiadamy w ofercie naszego sklepu są różnej długości, szerokości. Gładkie, bądź zdobione delikatnymi żłobieniami. Żeby jak najlepiej dostosować się do twojej przestrzeni. Listwy przypodłogowe są wykonane z niezwykle lekkiego materiału, więc zamontowanie ich do ściany nie powinno sprawić najmniejszego problemu. Po zamontowaniu listwy przypodłogowej, możemy ją pomalować na dowolny kolor, tak, by jeszcze lepiej współgrała z resztą przestrzeni (choć większość klientów zostaje przy standardowej, białej wersji). 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu, oprócz listew przypodłogowych znajdą tu Państwo również panele ścienne, listwy przysufitowe, listwy oświetleniowe LED oraz wiele innych rozwiązań z zakresu sztukaterii wnętrz.

Listwy przypodłogowe długość

Listwy przypodłogowe długość