Zaznacz stronę

Listwy podświetlane

Zapraszamy!

Zadzwoń 668-000-546

lub napisz sklep@sztukatura.pl

Listwy podświetlane

Listwy ze światłem

Listwy LED

Listwa podświetlana

Listwa LED
Listwy oświetlające

Oświetlenie w twoim domu wydaje ci się zbyt nudne, pospolite i nie do końca takie, jakie byś chciał/chciała? Brakuje w nim magii i nowoczesności?

Postaw na listwy oświetleniowe LEDowe. To nowoczesna forma oświetlenia dla każdej przestrzeni, niezależnie czy szukasz dodatkowego oświetlenia do swojego mieszkania, restauracji, knajpy, baru, salonu fryzjerskiego, gabinetu medycyny estetycznej, sali konferencyjnych czy do pomieszczeń biurowych. Listwy oświetleniowe bezsprzecznie, sprawdza się wszędzie. Będą pasować zarówno do minimalistycznej, surowej przestrzeni, jak i do tej pełnej przepychu, antycznej, staromodnej czy nowoczesnej. Listwy LEDowe z pewnością będą świetnym rozwiązaniem dla każdego miejsca. Dodatkowym atutem listew oświetleniowych jest ich energooszczędność, nawet włączone całymi nocami, nie wpłyną znacząco na rachunek za energię elektryczna.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu. Prócz listew oświetleniowych Ledowych, znajdą u nas Państwo inne elementy dekoracyjne jak, listwy przysufitowe, listwy maskujące karnisze, panele ścienne 3D, panele ciemne MDF, panele ścienne PCV, pilastry czy rozety ścienne. Zapraszamy również do kontaktu mailowego bądź telefonicznego, z przyjemnością odpowiemy na każde nurtujące Państwa pytania oraz pomożemy w wyborze idealnej dekoracji do twojej przestrzeni.

Listwy podświetlane

Listwy podświetlane