Zaznacz stronę

Listwy oświetleniowe przysufitowe

Zapraszamy!

Zadzwoń 668-000-546

lub napisz sklep@sztukatura.pl

Listwy oświetleniowe przysufitowe

Listwy oświetleniowe na sufit

Listwy oświetleniowe do sufitu

Listwa oświetleniowa na sufit

Listwa oświetleniowa do sufitu
Listwa oświetleniowa przysufitowa

Listwy oświetleniowe, to niezwykle atrakcyjne i bardzo praktyczne rozwiązanie, które jest niezwykle popularnym wyborem wśród dekoratorów wnętrz i architektów na całym świecie. Listwy oświetleniowe LED można zamontować przy suficie, przy podłodze, czy za listwami maskującymi karnisze. 

Listwy oświetleniowe przysufitowe, to jeden z najczęstszych wyborów przez naszych klientów. Listwy oświetleniowe LEDowe przysufitowe są świetną alternatywą dla standardowego oświetlenia, wprowadzą do pomieszczenia nowoczesnego powiewu. Są energooszczędne, dzięki temu mogą świecić całą noc i nie obciążą zbyt mocno budżetu domowego. Listwy oświetleniowe przysufitowe świetnie współgrają z listwami do ukrywania karniszy. Będą pasować do każdego pomieszczenia; kuchni, przedpokoju, sypialni, pokoju dla gości, pokoju dla dziecka, łazienki, garderoby czy nawet do garażu. Listwy oświetleniowe przysufitowe są lekkie, dzięki temu montaż jest prosty i przyjemny.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu. Oprócz listew sufitowych LEDowych znajdziesz tu również listwy przysufitowe, listwy przypodłogowe, rozety, panele ścienne MDF, panele ścienne 3D, panele ścienne PCV oraz wiele innych dekoracji z zakresu sztukaterii wnętrz.

Listwy oświetleniowe przysufitowe

Listwy oświetleniowe przysufitowe