Zaznacz stronę

Listwy gzymsowe

Zapraszamy!

Zadzwoń 668-000-546

lub napisz sklep@sztukatura.pl

Listwy gzymsowe

Listwa gzymsowa

Listwa do sufitu

Przysufitowe listwy

Przysufitową listwę
Listwa do sufitu

Listwy gzymsowe, zwane inaczej listwami sufitowymi/listwami przysufitowymi to niezwykle prosty w montażu i niezwykle atrakcyjny element dekoracyjny do wnętrz. Nie tylko ze względu na przystępną dla każdego portfela cenę, ale również ze względu na prosty montaż oraz bardzo bogatą ofertę listew gzymsowych. Od prostych, gładkich, idealnie nadających się do biurowych lub modernistycznych wnętrz, aż po listwy przysufitowe pełne różnych niezwykłych zdobień, żłobień, idealnie pasujących do bardziej klasyczną przestrzeń. Listwy przysufitowe to rewelacyjne rozwiązanie nie tylko dla domu – kuchni, sypialni, salonu… Ale również dla lokali użytkowych, restauracji, dworków, pałaców, hoteli i innych przestrzeni. Jest to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto chce tchnąć trochę luksusu do swojego wnętrza.

W naszej ofercie znajdą Państwo szereg różnych modeli i rodzajów listew przysufitowych. Nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie, a sztab naszych doświadczonych pracowników z pewnością pomoże dobrać najlepsze rozwiązanie do naszego wnętrza.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu. W swojej ofercie posiadamy również listwy przypodłogowe, listwy zakrywające karnisze, panele ścienne 3D, panele ścienne MDF oraz wiele innych produktów z zakresu sztukaterii wnętrz.

Listwy gzymsowe

Listwy gzymsowe