Zaznacz stronę

Listwy dekoracyjne

Zapraszamy!

Zadzwoń 668-000-546

lub napisz sklep@sztukatura.pl

Listwy dekoracyjne

Listwa dekoracyjna

Listwy do dekoracji wnętrz

Listwy dekorujące

Listwa dekorująca
Listwa do dekoracji wnętrz

Sztukateria wewnętrzna to ostatnio jedno z rozwiązań, po które najczęściej sięgają głodni remontu na całym świecie. Listwy sufitowe, listwy oświetleniowe, listwy LEDowe, listwy gzymsowe, przysufitowe, listwy ścienne, przypodłogowe, dekoracje wewnętrzne, jak rozety, pilastry, kolumny, półkolumny czy wiele, wiele więcej różnych rozwiązań. Lista jest długa, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.
Choć, z powyżej wymienionych elementów dekoracyjnych z pewnością cieszące się największą popularnością, są listwy dekoracyjne. Pomogą nam zakryć niechciane karnisze czy szyny sufitowe, pozbyć się zabrudzeń i niedoskonałości, czy stworzą idealne przejście między panelami, podłogą i kafelkami, a ścianą. Listwy dekoracyjne, zależnie od zastosowania, posiadają przeróżne wyżłobienia bądź są całkowicie gładkie. Ich różnorodność sprawia, że każdy klient znajdzie coś dla urozmaicenia swojej przestrzeni.
Listwy dekoracyjne nadają się zarówno do stricte modernistycznych wnętrz, jak i tych w antycznym stylu. W każde z nich, tchnie nieco luksusu i porządku. Będzie to ponadczasowy, elegancki efekt. Listwy dekoracyjne, również charakteryzuje niezwykła prostota montażu – niezależnie, czy jest to listwa przypodłogowa czy ścienna.
Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie specjaliści będą służyć pomocą w doborze idealnych listew dekoracyjnych.

 

Listwy dekoracyjne

Listwy dekoracyjne