Zaznacz stronę

Listwa karniszowa

Zapraszamy!

Zadzwoń 668-000-546

lub napisz sklep@sztukatura.pl

Listwa karniszowa

Listwy karniszowe

Listwy do maskowania karniszy

Listwa do karniszy

Listwa na karnisze maskowanie
Listwa do ukrywania karniszy

Jeśli denerwuje cię widok nieestetycznych karniszów czy szyn sufitowych, najlepszym rozwiązaniem dla twojego wnętrza będą listwy karniszowe, inaczej nazywane gzymsami karniszowymi. Listwy karniszowe to niezwykle modny element sztukaterii, zarówno domowej jak i użytkowej. Pasuje zarówno do nowoczesnych jak i klasycznych wnętrz. Swoje zastosowanie znajdzie nie tylko w mieszkaniach, ale również w lokalach użytkowych, gastronomicznych, dworkach, hotelach, restauracjach. Zamieszczone nad oknami, gzymsy karniszowe będą idealnym wykończeniem dla designu wnętrza. Wpasują się w każdy styl i idealnie podkreślają wytworność i luksus. Prócz zamaskowania niezbyt atrakcyjnych szyn sufitowych i karniszów, zakryją również wszelakie pęknięcia i zabrudzenia, występujące między sufitem a ścianą.
W naszej ofercie znajdą Państwo również listwy karniszowe, z miejscem na zamontowanie listwy LED. Dzięki czemu gzyms karniszowy nie tylko zakryje niepotrzebne elementy, ale również będzie mógł funkcjonować jako nowoczesne oświetlenie do pomieszczenia.
Jeśli nurtują Cię jakiekolwiek pytania dotyczące listew LED, listew karniszowych bądź innych zagadnień z dziedziny sztukaterii, nasz zespół profesjonalnych doradców i sprzedawców, służy poradą w doborze najlepszego elementu dekoracyjnego oraz poinstruuje w kwestii samego montowania.

Listwa karniszowa

Listwa karniszowa