Zaznacz stronę

Jak zamontować szynę sufitową

Zapraszamy!

Zadzwoń 668-000-546

lub napisz sklep@sztukatura.pl

Jak zamontować szynę sufitową

Montowanie szyny sufitowej

Szyna sufitowa do zamontowania

Montowanie szyn sufitowych

Jak zamontować szyny sufitowe
Montowań szynę sufitową

Bardzo często nasi klienci zwracają się do nas z pytaniem: Jak zamontować szynę sufitową? Czy jest to trudne? Czy będę potrzebować specjalnego fachowca?

Szyny sufitowe, to obecnie bardzo popularna alternatywa do standardowych karniszy, które trzymają nasze zasłony i firanki. Zwykle, szyny sufitowe są lekkiej konstrukcji, więc bez problemu każdy z nas (chociaż lepiej mieć przy sobie asystenta w postaci żony, męża, przyjaciela, nastoletniego dziecka) może samodzielnie zamontować szynę nad naszymi okiennicami. W obecnych czasach, coraz więcej osób decyduje się na zamontowanie szyn sufitowych w zamian za karnisze. Zajmują one zdecydowanie mniej miejsca, są praktycznie niewidoczne, a ich dodatkowym atutem jest możliwość zamontowania ich nawet przy największych okiennicach. Dlatego też szyny sufitowe są częstym wyborem w salach konferencyjnych, dworach, pomieszczeniach biurowych, apartamentach czy pomieszczeniach, które posiadają okna aż pod sam sufit.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu. Oprócz szyn sufitowych, w naszej ofercie posiadamy również wszelakiej maści panele ścienne, listwy podłogowe, listwy przysufitowe, listwy maskujące karnisze, rozety pilastry oraz inne elementy dekoracyjne.

Jak zamontować szynę sufitową

Jak zamontować szynę sufitową