Zaznacz stronę

Dekoracje ścienne naklejki

Zapraszamy!

Zadzwoń 668-000-546

lub napisz sklep@sztukatura.pl

Dekoracje ścienne naklejki

Dekoracje do ściany naklejki

Dekorowanie ścian naklejki

Dekoracja ścienna naklejki

Dekoracja na ścianę naklejki
Dekoracje na ścianę naklejki

Jeśli nasze ściany wydają nam się zbyt pospolite i nudne, a powieszenie obrazy czy plakatu, nie wchodzi w grę… Z pomocą przybywa szereg niepowtarzalnych dekoracji ściennych w formie naklejek, dzięki czemu nie będzie potrzebny gruntowy, brudzący wszystko remont. 

Jednym z takich elementów są panele ścienne w formie naklejki. Zamontowanie ich jest banalnie proste, a potrafi w szybki odmienić zdecydowanie charakter naszego wnętrza. Panele ścienne w formie naklejek mogą imitować właściwie wszystko. Od cegłę, drewno, przez kamień, skałę, mogą przybierać formę zdjęć i obrazów. Dzięki czemu będą pasować do każdej przestrzeni, niezależnie czy szukasz czegoś modernistycznego czy klasycznego. Będą pasować do przestrzeni biurowej, mieszkania, apartamentu, restauracji, hotelu,  salonu fryzjerskiego czy innych lokali gastronomicznych lub lokali usługowych. 

Dekoracje ścienne są nieszablonowym rozwiązaniem i z pewnością każdy w tym dziale, odnajdzie coś dla siebie. Panele ścienne, szyny sufitowe, listwy LEDowe, listwy maskujące karnisze, listwy oświetleniowe i wiele innych dekoracji ściennych znajdą Państwo w naszej ofercie. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego bądź mailowego, z przyjemnością odpowiemy na każde nurtujące Państwa pytanie.

Dekoracje ścienne naklejki

Dekoracje ścienne naklejki