Zaznacz stronę

Dekoracje ścienne kuchnia

Zapraszamy!

Zadzwoń 668-000-546

lub napisz sklep@sztukatura.pl

Dekoracje ścienne kuchnia

Dekoracje do ściany kuchnia

Dekorowanie ścian kuchnia

Dekoracja ścienna kuchnia

Dekoracja na ścianę z kuchnia
Dekoracje na ścianę z kuchnia

Jeśli nasze ściany w kuchni wydają nam się zbyt pospolite i nudne, a powieszenie obrazy czy plakatu, nie wchodzi w grę… Z pomocą przybywa szereg niepowtarzalnych dekoracji ściennych. Listwy oświetleniowe LEDowe, które możemy kupić w różnych kształtach i wielkościach, nie tylko urozmaicą przestrzeń, ale również dodadzą pomieszczeniu niepowtarzalnego oświetlenia, dzięki czemu będzie wyglądało bardziej modernistycznie i elegancko. Jeśli jednak szukamy czegoś prostszego, dobrym rozwiązaniem będzie, chociażby listwa sufitowa. Znajdziemy je w różnych kształtach, klasyczne, z różnymi finezyjnymi ornamentami oraz prostsze. Delikatnie nada ona przestrzeni bardziej eleganckiego kształtu, a i nadaje się do montażu nawet przy najwyższych oknach.

W momencie, kiedy mamy już klasyczną przestrzeń, ale dalej brakuje nam czegoś ‘więcej’, a i pomieszczenie nie pozwala na postawienie kolumn ozdobnych… Pilastry będą najlepszym rozwiązaniem. Przypominające kolumny, choć płaskie, wypełnione wspaniałymi ornamentami będą świetnym wypełnieniem przestrzeni.

Dekoracje ścienne do kuchni są nieszablonowym rozwiązaniem i z pewnością każdy w tym dziale, odnajdzie coś dla siebie. Panele ścienne, szyny sufitowe, listwy LEDowe, listwy maskujące karnisze, listwy oświetleniowe i wiele innych dekoracji ściennych znajdą Państwo w naszej ofercie. Zapraszamy!

Dekoracje ścienne kuchnia

Dekoracje ścienne kuchnia